Valstybės institucijų kalbų centras šventė 25 veiklos metų jubiliejų

2018-12-18 at 13:41

Gruodžio 6 d. Valstybės institucijų kalbų centras šventė 25 veiklos metų jubiliejų. Ta proga gausus būrys susirinko Vilniaus Mokytojų namų Baltojoje salėje paminėti šios gražios sukakties. Skambėjo steigėjų, buvusių studentų, partnerių, bičiulių bei bendražygių sveikinimai. Apžvelgėme VIKC veiklą : proga pasidžiaugti pasiekimais, išaugintais kolegomis, tūkstančiais valdininkų, politikų, diplomatų ir kitų specialybių žmonių, kurie išmoko kalbas. Tarptautiniai projektai, vadovėliai, nuotolinio mokymo programos, renginiai moksleiviams ir pedagogams.

Protų kovų guru Robertas Petrauskas surengė protų kovas renginio svečiams. Visus susirinkusius savo dainomis sveikino moterų ansamblis „Liepos”.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos kolegoms, atėjusiems mūsų pasveikinti, padėjusiems sukurti ypatingą šventę ir tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo.

Audronė Auškelienė, VIKC direktorė, LKPA iždininkė

Renginio fotoreportažas