Pirmoji tarptautinė Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos konferencija „Kalbos Lietuvoje: siekiai ir laimėjimai”

2007-06-20 at 11:07

2007 m. birželio 18-19 dienomis įvyko pirmoji Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos organizuojama tarptautinė konferencija. Kalbų mokymas(is) vaidina svarbų vaidmenį skatinant kitų kultūrų supratimą ir pagarbą lingvistinei įvairovei bei sutvirtina solidarumą ir tarpusavio supratimą.

Konferencijos tikslas suburti Lietuvos vidurinių mokyklų mokytojus, kolegijų ir universitetų dėstytojus ir kartu įvertinti kalbos mokymo pasiekimus mūsų šalyje bei aptarti ateities perspektyvas yra pasiektas.

Pasaulinės kalbų pedagogų asociacijos viceprezidento Dennis Cunnigham, bei įvairių Europos kalbų mokymo organizacijų atstovų dalyvavimas konferencijoje paskatino abipusiai naudingus mainus geriausia patirtimi kalbų mokyme.

Pateikti dalyvių peržiūrėti ir išspausdinti konferencijos leidinyje. Leidinį gavo visi konferencijos dalyviai, bei Lietuvos kalbų pedaggogų asociacijos nariai.

Eglė Šleinotienė,
LKPA Prezidentė