Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos nariai dalyvauja Ugdymo plėtotės centro projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, SFMIS Nr. VP1-2.2.-ŠMM-02-V-01-009 mokymuose
Š.m. balandžio mėn. 2-4 d. Asociacijos narė Jūratė Patackaitė dalyvavo projekto, skirto mokytojų asociacijoms, mokymuose „Viešieji ryšiai“. Projekto koordinatorius Ugdymo plėtotės centras sukvietė 25 projekto dalyvius iš Prienų, Kaišiadorių, Šiaulių, Utenos, Vilniaus, Tauragės, Kauno, Šilalės, Palangos, Anykščių ir Marijampolės į kvalifikacijos tobulinimo mokymus Birštone. Paskaitas apie ryšių su visuomene paskirtį ir naudą šiandien vedė bei praktiškai komunikacijos planavimo mokė lektorius Maksimas Reznikas.
Susirinkusieji ypač domėjosi nevyriausybinių organizacijų komunikacija, kadangi atstovavo įvairioms mokytojų ir dėstytojų draugijoms ar asociacijoms. Šiuose mokymuose projekto dalyviai ne tik pasidalino asmenine patirtimi, bet ir užsimezgė naujų ryšių, pasisėmė kūrybinių idėjų asociacijų ir draugijų veiklai gerinti.  Visi projekto dalyviai vieningai sutiko, kad bendravimas asociacijose įdomus ir reikalingas, o komunikacija tarpusavyje - svarbi ir naudinga.  
Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Asociacijos kodas: 300624287

Didlaukio g. 49, LT-08303 Vilnius
El. paštas: lkpa.informacija@gmail.com