Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Respublikinė konferencija „Kalbų studijos aukštojoje mokykloje“

2012-uosius metus Vilniaus Kolegijos kalbininkai pabaigė respublikine konferencija „Kalbų studijos aukštojoje mokykloje“, kuri vyko Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Tai tradicinė LSMU Kalbų ir edukacijos katedros bei Vilniaus kolegijos Humanitarinių mokslų ir Užsienio kalbų katedrų kalbininkų organizuojama konferencija.

Plenariniame posėdyje prof. dr. D. Gudaitytė, prof. dr. R. Brunevičiūtė (LSMU) ir  doc. dr. J. Horbačauskienė ( KTU) diskutavo su konferencijos dalyviais apie liberaliojo ugdymo raišką universitete, Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos prezidentė Eglė Šleinotienė pasidalijo mintimis apie technologijų ir pedagogo kūrybiškumo svarbą mokant kalbų.

Susibūrusieji į konferenciją įvairių aukštųjų mokyklų kalbininkai darbo grupėse aptarė kalbų mokymosi organizavimo klausimus, lietuvių kalbos kultūros reikšmę, užsienio kalbų mokymosi metodų taikymo galimybes ir problemas. Tyrimais pagrįsti pranešimai ir praktiniai patarimai skatino dalyvius išsakyti savo nuomonę, o kilusį šurmulį trumpam išsklaidė LSMU Kalbų ir edukacijos katedros italų kalbos dėstytojo ir dainininko Mindaugo Mickevičiaus (Mino) nuotaikingos dainos lietuvių, rusų ir italų kalbomis. 

J.Patackaitė,

LKPA vice prezidentėProf. dr. D. Gudaitytė

',1);">
Kalba prof. dr. R.Brunevičiūtė

',1);">


Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Asociacijos kodas: 300624287

Didlaukio g. 49, LT-08303 Vilnius
El. paštas: lkpa.informacija@gmail.com