Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Seminaras „Kalbiniai projektai ir jų vaidmuo skatinant lingvistinę įvairovę ir kalbų mokymąsi Europoje"

Kovo 30 d. VVF vyko seminaras „Kalbiniai projektai ir jų vaidmuo skatinant lingvistinę įvairovę ir kalbų mokymąsi Europoje“.

Seminaro organizatoriai Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos, Valstybės institucijų kalbų centro (VIKC) ir Vilniaus kolegijos kalbininkai sukvietė dėstytojus ir mokytojus, visuomenės ir spaudos atstovus iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Alytaus, Radviliškio pasidalinti projektinės veiklos patirtimi.
Į seminarą atvykęs ŠMM Studijų departamento Profesinių studijų skyriaus vedėjas Antanas Levickas pasakojo apie kolegijų raidos problemas ir perspektyvas, apie iššūkius kalbininkams šiame globalizacijos etape, atsakė į gausius seminaro dalyvių klausimus.

Švietimo mainų paramos fondo Bendrojo ugdymo ir suaugusiųjų švietimo programų skyriaus vadovas Vytautas Pačiauskas informavo susirinkusiuosius apie programos pokyčius ir naujų projektų galimybę.

Asociacijos prezidentė ir VIKC direktorė Eglė Šleinotienė, remdamasi Europos kalbų tinklas Plus, Lingua Connections projektais, supažindino su projektų kokybės vertinimu. Verslo vadybos fakulteto prodekanė, SPACE asociacijos viceprezidentė doc. Danutė Rasimavičienė pristatė SOCRATES/MINERVA projektą „Europos studijos – kultūrų komunikacija“.
Antrojoje seminaro dalyje projektų koordinatoriai ir pranešėjai pristatė kalbinius projektus, pasidalijo projektinės veiklos patirtimi, susipažino su projektų produktais praktiškai.

 

Jūratė Patackaitė, VIKO

Lietuvos kalbų pedagogų asociacija
Asociacijos kodas: 300624287

Didlaukio g. 49, LT-08303 Vilnius
El. paštas: lkpa.informacija@gmail.com