Kvietimas į visuotinį metinį ataskaitinį LKPA narių susirinkimą ir ,,Balto filologo skrynelės 2017” įteikimo ceremoniją

2018-04-03 at 09:42

Šių metų balandžio 27 d. kviečiame visus LKPA narius dalyvauti Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos visuotiniame metiniame ataskaitiniame susirinkime ir nominacijos ,,Balto filologo skrynelė 2017” įteikimo ceremonijoje.

Renginio vieta: Universiteto g. 5, LT- 01513 Vilnius, VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutas

Darbotvarkė:

12.30-13.00. Dalyvių registracija.

1 dalis. Dalykiniai pranešimai

13.00-14.00. „News and Views in USA: from Past to Present”. Pranešėjai: VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto lektorė, English Speaking Union Lithuania prezidentė. LKPA narė Birutė Palovienė ir Fulbraito stipendijos stažuotojas VU amerikietis Joseph Charles Recuper.

2 dalis. Ataskaitinis susirinkimas:
Trukmė: 14.00-15.30

Darbotvarkė:

1) LKPA prezidentės ir vice prezidenčių, LKPA Tarybos narių 2016 m. veiklos ataskaitos:
prezidentės Romos Kriaučiūnienės ataskaita, viceprezidenčių: Audronės Auškelienės (atsakingos už iždą), Irenos Navickienės, Jūratės Patackaitės, Ingos Savickeinės ataskaitos,
Tarybos narių: Virginijos Andriusevičienės, Evelinos Jaleniauskienės, Olgos Medvedevos, Saulės Petronienės, Daivos Jakavonytės-Staškuvienės, Almantės Meškauskienės ataskaitos.

2) Pasiūlymų dėl 2018- 2019 metų LKPA veiklos plano aptarimas.

3) Tarptautinės konferencijos „Kalbų mokymas ir mokymasis XXI amžiuje: lingvistiniai, edukologiniai ir kultūriniai aspektai“, kurią organizuoja Lietuvos kalbų pedagogų asociacija kartu su VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutu bei Tarptautine kalbų mokytojų asociacijų federacija Šiaurės Baltijos regionui, pristatymas.

Kviečiame visus dalyvauti!