Dr. Evelinos Jaleniauskinės seminaras „IT taikymas kasdienėje pedagogų veikloje“

2019-04-01 at 08:42

Š. m. kovo 18 d. LKPA tarybos narė ir Kauno technologijos universiteto lektorė dr. Evelina Jaleniauskienė pasidalino savo praktinėmis žiniomis, kaip pritaikyti technologijas kasdieninėje dėstytojų veikloje (tiek mokslinėje, tiek pedagoginėje).

Daugelio Asociacijos narių prašymu dr. Evelina Jaleniauskienė pademonstravo nemokamus internetinių apklausų rengimo ir duomenų apdorojimo, infografikų ir kitų vaizdinio mąstymo priemonių kūrimo, kompiuterio ar išmanaus telefono ekrano įrašymo įrankius, pristatė įrankius ir priemones anglų kalbos tikrinimui ir pateikė alternatyvių įrankių PowerPoint programai.

Susirinkusieji klausėsi lektorės vertinimų apie pagrindines masinių atvirųjų internetinių kursų, nuotolinių kursų kūrimo, knygų pirkimo ar parsisiuntimo ir pardavimo platformas. Ypač seminaro dalyvių susidomėjimo sulaukė platformos, leidžiančios bendradarbiauti rašant straipsnius, jie domėjosi ir kitomis šių platformų galimybėmis. LKPA tarybos narės, dr. Evelinos Jaleniauskienės seminaras kaip visuomet buvo informatyvus ir naudingas Asociacijos nariams.

Tags: